Doradztwo podatkowe

Kancelaria Podatkowa VAT świadczy usługi w Krakowie w zakresie analiz, opinii, wyjaśnień, a także i podpowiedzi, które są poparte rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Księgowy oferuje także w mieście Kraków doradztwo dla nowych firm, w których przedsiębiorcy mają wątpliwości co do wybrania sposobu opodatkowania. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że taki wybór będzie obowiązywał już do ostatniego dnia prowadzenia działalności. Powinien być więc przemyślany i uzasadniony. Biuro rachunkowe doradzi wybór najbardziej właściwej i wygodnej metody dla przedsiębiorcy, by ułatwiała prowadzenie firmy i była atrakcyjna pod względem finansowym dla firmy w mieście Kraków.

Klienci, którzy zgłaszają się do nas w kwestii rozliczenia spraw podatkowych, mogą liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w przepisach, a także informujemy o nich naszych Klientów. Udzielamy opinii, wyjaśnień i porad podatkowych. Sporządzamy również informacje, zeznania podatkowe i deklaracje, a także pisemne opinie oraz wyjaśnienia związane z interpretacją przepisów podatkowych. Przeprowadzamy również audyt podatkowy. W tym zakresie analizujemy obciążenie podatkowe, kontrolę prawidłowości, rozliczeń. Kontrolę prawidłowości zapisów analizuje się zgodnie z rozporządzeniem KPiR, a także zgodnie z ustawą o rachunkowości.

Ponadto wskazujemy rozwiązania, dzięki którym uda się wyeliminować dotychczasowe popełniane błędy i pozwoli uniknąć ich w przyszłości. Proponujemy również działania, jakie mają na celu zminimalizowanie obciążeń podatkowych, jak i negatywnych skutków finansowych powstałych w wyniku takich nieprawidłowości. Zapewniamy również naszym Klientom pomoc związaną z optymalizacją zobowiązań podatkowych. Pomagamy rozliczyć się w przypadku otrzymania spadku, bądź darowizny.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą doradztwa podatkowego, prosimy wypełnić zapytanie o ofertę. Uda nam się wówczas szybko przedstawić Państwu początkową wycenę zlecenia. Są również inne formy kontaktu, z jakich mogą Państwo skorzystać w każdej chwili, czyli telefon, e-mail i formularz dostępny na naszej stronie.