Kancelaria

Przepisy bardzo szybko się zmieniają. To powoduje, że trudno jest je właściwie zinterpretować. Mając własną firmę należy orientować się w kwestiach prawa podatkowego. Od tej wiedzy zależy to, jak szybko i skutecznie mogą być realizowane biznesowe cele. Pozwala to również prowadzić firmę zupełnie bezstresowo, niezależnie od tego, do jakiej zalicza się ona branży. Pewność tę gwarantuje księgowa. Kraków natomiast jest jednym z tych miast, gdzie takie wsparcie jest nieocenione.

Ludzie, którzy są świadomi korzyści wynikających ze znajomości przepisów, poszukują profesjonalnych księgowych. Dzięki nim prawo podatkowe nie będzie kryć przed nimi żadnych tajemnic, czy nieścisłości. W Krakowie jest wielu przedsiębiorczych ludzi, którzy postępują właśnie w ten sposób.

Zależy nam na tym, by kontakt Państwa z nami zawsze wiązał się z oszczędnością czasu. Stworzyliśmy więc na swojej stronie sześć działów tematycznych:


  • Usługi księgowe
  • Doradztwo podatkowe
  • Postępowanie podatkowe
  • Obsługa kadr i płac
  • Rozliczenia z ZUS
  • Inne usługi
  • Pomoc księgowa


Kancelaria Podatkowa VAT istnieje na rynku od 1995 r. i od początku jej działalność jest związana z usługami księgowymi i z doradztwem podatkowym. Prowadzi ją Katarzyna Sadurska, która doradztwem podatkowym zajmuje się od roku 1992. Posiada status doradcy podatkowego (nr wpisu 03796), a także uprawnienia do oferowania usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Kancelaria Podatkowa VAT przestrzega zasad związanych z obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, zgodnie z art. 44 ust. 1 o doradztwie podatkowym (Dz. U. 2008 r., Nr 73, poz. 443). Nasz zespół to osiem wysoko wykwalifikowanych pracowników. Posiadają ekonomiczne wykształcenie, a także wiele lat doświadczenia w wykonywanym zawodzie.

Cały czas jednak nasza kadra podnosi swoje kwalifikacje, co jest niezbędne, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Uczestniczymy więc w specjalistycznych szkoleniach, a także aktywnie śledzimy zmiany w obowiązujących przepisach prawa. Kancelaria Podatkowa VAT oferuje kompleksowy zakres usług finansowo-księgowych, jak również związanych z doradztwem podatkowym, prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych i rozliczeń z ZUS.

Nasze biuro rachunkowe od początku swojej działalności poza wyliczeniami korzysta również z nowoczesnych systemów księgowych. Nasz zespół w mieście Kraków doskonale orientuje się w systemach, prawie i rachunkowości.