Postępowania podatkowe

Opinie, wyjaśnienia i porady podatkowe to działalność, jaką prowadzi i w jakiej zapewnia fachową pomoc Kancelaria Podatkowa VAT. Nasi Klienci, którzy korzystają z doradztwa podatkowego, są zwolnieni z konieczności nieustannego śledzenia i analizowania zmian, jakie pojawiają się w przepisach. Umożliwiamy im zarazem stały dostęp do aktualnych rozporządzeń prawnych. Kraków to idealnie miejsce na prowadzenie swojej firmy. Takie przedsięwzięcie staje się również znacznie prostsze i bardziej bezpieczne, kiedy pomaga biuro rachunkowe. Przedsiębiorca nie jest wówczas w żaden sposób narażony na prawne konsekwencje związane z niestosowaniem się do artykułów poszczególnych ustaw, czy tych, jakie wymuszają wprowadzenie zmian.

Nasze usługi związane z rozliczeniami podatkowymi, bądź oferowaniem zastępstwa w sprawach procesowych obejmują: reprezentację naszych Klientów przed organami skarbowymi, podatkowymi, a także przed sądami administracyjnymi. Ponadto uczestniczymy w kontrolach, które mają miejsce u podatnika, przeprowadzane przez organy skarbowe i podatkowe. Sporządzamy również odwołania UKS (Urząd Kontroli Skarbowej), US (Urząd Skarbowy). Postępowanie podatkowe jest dwuinstancyjne. Zatem każdy podatnik ma prawo odwołać się do wydanej decyzji do odpowiedniego organu II instancji.

Ponadto formułujemy zażalenia, podania, jak również i inne pisma związane z toczącym się postępowaniem. Zajmujemy się też pisaniem wyjaśnień do Urzędu Skarbowego, a także odwołań IS (Izba Skarbowa), odwołań Kraków, czy skarg sąd administracyjny. Kraków to również miasto, gdzie często zajmujemy się pisaniem skarg kasacyjnych, wyjaśnień, a także skarg pisanych bezpośrednio do sądu.

Prosimy wypełnić i wysłać do nas zapytanie o ofertę, jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty lub są nią zainteresowani. Inną formą kontaktu jest telefon, e-mail oraz formularz on-line. Również zachęcamy do korzystania z nich.